Bernadetta – kolorowa dziewczyna – to właśnie ja. Będę wprowadzać Was w nasz wirtualno-realny świat ŻYCIA, KUCHNI i BIZNESU. Czasem zabawnie… innym razem poważnie:) ale na pewno z miłością do ludzi, jedzenia i pracy! Dlaczego NASZ świat? DK – to taka swoista przyjacielska inicjatywa stworzenia „czegoś” dla smaku… dla zaspokojenia wielu gustów i guścików kulinarnych:) takie „scrabble” – gra w układanie kuchni:) i o tej grze będzie najwięcej… o relacjach również sporo… a biznes przy okazji na pewno “jakiś” zrobimy, zaiste głodni nie będziemy, a i Wam jak będzie trzeba pomożemy.
Kim jest Bernadetta i czym jest DK? Może przyda się wesoła dawka informacji?

Bernadetta – kolorowa dziewczyna – to właśnie ja. Będę wprowadzać Was w nasz wirtualno-realny świat ŻYCIA, KUCHNI i BIZNESU.
Czasem zabawnie… innym razem poważnie:) ale na pewno z miłością do ludzi, jedzenia i pracy! Dlaczego NASZ świat?
DK – to taka swoista przyjacielska inicjatywa stworzenia „czegoś” dla smaku… dla zaspokojenia wielu gustów i guścików kulinarnych:) takie „scrabble” – gra w układanie kuchni:) i o tej grze będzie najwięcej… o relacjach również sporo… a biznes przy okazji na pewno “jakiś” zrobimy, zaiste głodni nie będziemy, a i Wam jak będzie trzeba pomożemy.

– DARK KITCHEN – łączymy smaki dla ciebie!
to miejsce wyjątkowe, składające się z kliku kuchni, z dostawą jedzenia wprost do miejsca, w którym jesteście (na tą chwilę w Warszawie)…

Bez względu na to, czy jesteście w domu, w pracy, w szkole…
Bez względu czy otaczają was koledzy, koleżanki, znajomi, rodzina, przyjaciele czy też obcy ludzie…
Bez względu na to, w jakiej jesteście rzeczywistości i kim tak na prawdę jesteście… Politykiem? Uczniem? Matką Polką? Kowalskim?
Istotą jest to, co jest w Waszym wnętrzu i to w dwojaki sposób rozumiane:)
“Inni” mogą nadawać prawa, ograniczenia, które poniekąd wywierają na nas wpływ – bezpośredni lub pośredni – BTW… to my sami decydujemy w jakim zakresie ten wpływ będzie i czy dotrze do naszego środka określając nasze samopoczucie, tożsamość i wiarę:)

Każdy człowiek jest “wolny” mimo bodźców i reakcji otrzymywanych i dawanych z otoczenia.
Dlatego też zachęcamy do bycia ODWAŻNYM i skosztowania dań z naszych kuchni:) Przekonajcie się sami, jak pyszne tworzymy potrawy!

Zapraszam już dziś do skorzystania z naszej różnorodnej oferty: sushi, dania ramen, dim sum, pierogi i wiele innych kulinarnych pyszności wegetariańskich czy też mięsnych – po prostu “ugryź świat” z naszym zespołem.