Pierwsza w Polsce #multikuchnia w samym centrum Warszawy – na Placu Zbawiciela, gdzie możesz zamówić dania z wielu restauracji siedząc ze znajomymi przy jednym stole. Czy to możliwe?
Z nami oczywiście, że TAK! Prawda, że ciekawe rozwiązanie? Wszyscy będą zadowoleni i zaspokojeni smakowo – połączenie sushi i burgerów to dla nas norma! Zapraszamy do naszej restauracji Dark Kitchen, gdzie można łączyś smaki do woli:)

Zobacz jakie restauracje dołączyły do wyjątkowego projektu DARK KITCHEN – grona restauracji wchodzących w skład Pierwszej w Polsce multikuchni. Dzięki temu jeszcze bardziej możecie cieszyć się jedzeniem:)
Zapraszamy do wybrania odpowiedniego połączenia dla siebie!

W menu dostępne są potrawy takich marek jak:
– RIONI – kuchnia gruzińska
Nasza restauracja wywodzi się z rodzinnej historii kulinarnej. Dzięki czemu, doświadczyć Państwo mogą autentycznej kuchni gruzińskiej m.in. przepyszne chinkali czy też chaczapuri.

– AKANSUSHI – kuchnia japońska
Nasze potrawy powstały z pasji do kultury i kuchni japońskiej, gdzie gotowanie jest sztuką. Przepisy używane do przygotowania wszystkich potraw są wynikiem wieloletniego doświadczenia naszego szefa kuchni. Dzięki nim, skosztujesz autentycznej kuchni i poczujesz wspaniały smak sushi.

– PIEROGI ŚWIATA – kuchnia międzynarodowa
Starannie wykonane pierogi, niczym prezent… niespodzianka…, sprawią niesamowitą przyjemność z rozpakowania. Ich zachwycające ciasto, jest tylko swoistym opakowaniem dla farszu, dzięki któremu odkryjesz wyjątkową eksplozję smaków. Pozwól oddać się bez reszty towarzyskiej uczcie!

– RAMEN & MORE – kuchnia azjatycka
Przenieś się w wyjątkowy świat jedności kulinarnej, gdzie smak, zapach, barwa i kompozycja potrawy, odgrywa kluczową rolę. Przepisy używane do przygotowania wszystkich potraw są wynikiem wieloletniego doświadczenia naszego szefa kuchni. Dzięki nim, skosztujesz autentycznej kuchni azjatyckiej i poczujesz wspaniały smak.

– BUENO BURGER – kuchnia amerykańska
Witamy, w amerykańskim świecie:) Powalająco smaczne, w wielu odsłonach BURGERY – inspirowane smakami z różnych stron USA. Spróbujcie sami – to pyszne połączenie najwyższej jakości mięsa wołowego i bułki stworzyliśmy specjalnie dla Państwa. Do tego wszystkiego wegetariańskie wydanie hamburgerów mile Cię zaskoczy.

– SKARB BOCIANA – kuchnia polska
Tu przy Wiśle na Was czeka, w samym centrum – tu w Stolicy… SKARB BOCIANA – kuchnia polska, która Was zachwyci! U nas same smakołyki: dania mięsne, dania rybne… oczywiście są pierogi, naleśniki no i barszczyk nie za drogi. Z otwartymi skrzydłami zapraszamy!

Wybierz to, co lubisz jeść najbardziej i zarezerwuj miejsce w restauracji!
📍ZAREZERWUJ STOLIK 
☎️ +48 888 888 846
📍ZJEDZ W RESTAURACJI DARK KITCHEN
👉ul. Mokotowska 17, Plac Zbawiciela w Warszawie